Fuel Oil Servisi

Fuel Oil No.3

Doğaya ve insan sağlığına zararlı asit yağmurlarına neden olan kükürt atıklardan korunmak için üretilmeye başlanan Fuel Oil Light, düşük kükürt oranıyla (%1) çevre dostu bir yakıttır. Elektrik, ısı ya da buhar sistemlerinde kullanılabilen Fuel Oil Light, her türlü endüstriyel fabrika, tesis ve binalarda tercih edilmektedir. Çok daha akışkan olduğu için kolay pompalanır, yanar ve tasarruf sağlar.Baca gaz emisyonu yasal sınırlar içerisindedir. Kurulma aşamasında yüksek maliyetler yaratan desülfirizasyon ünitesine gerek bırakmaz.

Fuel Oil Nedir?

Koyu renkte, az akışkan bir petrol ürünüdür. Elektrik, ısı ya da buhar sistemlerinde kullanılabilen Fuel Oil, her türlü endüstriyel fabrika, tesis ve binalarda tercih edilmektedir. Kolay pompalanır, yanar ve tasarruf sağlar.

Fuel Oil Kullanım Alanları

Fuel Oil Light(%1 kükürtlü), elektrik, ısı veya buhar ihtiyacı olan her türlü endüstriyel tesis, fabrika veya binalarda enerji kaynağı olarak kullanılabilir.

Fuel Oil Light(%1 kükürtlü), ticari müesseselere daha ekonomik çözümler sunmasının yanısıra, Fuel Oil No. 3’ün kullanılması yerel yönetimlerce yasaklanmış olan il veya bölgelerde, içerdiği düşük kükürt oranı nedeniyle çevreyle daha dost bir yakıt türü olarak kullanılabilmektedir.